Vuch Leora Melon Pink

zo syntetickej kože
Veľkosť
univerzálne

• , zakúpené v Vuch

Peňaženka bola krásne zabalená. Pekná farba dostatok miesta na karty a drobné mince. Kvalita materiálu sa mi tiež páčil. Ja som spokojná a určite odporúčam... Nebol to môj posledný nákup.

Značka
ružová
Vzor
bodky
Materiál
zo syntetickej kože
Veľkosť
univerzálne

Že ťa väčšina peňaženiek svojim dizajnom hneď omrzí? Tak práve na Teba sme mysleli, keď sme navrhovali tento model. Výrazná farba nám nestačila, takže sme mu pridali bodkovú posypku. A aby toho nebolo málo, záplava bodiek na Teba čaká aj vo vnútri. Ale bacha! Aj keď vyzerá fakt na zahryznutie, tak ju radšej nekoštuj. Hlavné zatváranie na patent Uzatvárateľné vrecko na zips na mince Priehradka na fotku Priestranné vrecko na bankovky Cutie Dotty Nadaj to šedi! Bodky ako srdečná záležitosť. Kolekcia Cutie Dotty je do bodky vybavená hravosťou a šmrncom. Puntíkatou peňaženkou sme to totiž vo Vuchu celé začali, a ešte ani zďaleka nekončíme. Do roztomilých bodiek obliekame ďalšie a ďalšie Vušky všetkých veľkostí a designov. Ak Ťa tento lienkový vizuál baví tak ako nás, bude táto kolekcia aj Tvoja srdcová záležitosť.

Info v obchode2,9 €99 % • 907 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt