GREENBURRY Nemecko peňaženka s retiazkou GreenBurry MOTOCYKEL 1796 25b

Určenie
pánske
Materiál
kožené

Peňaženka s retiazkou - formát na šírku s rozkladacím vnútrom zopnutým prackou. Vyrobená z jemne brúsenej vysokokvalitnej kože s povrchovou patinou. Vyhovuje aj pre starší, väčší typ osobných dokladov.KAŽDÝ VÝROBOK JE ORIGINÁL A JEHO VZHĽAD JE DANÝ ŠTRUKTÚROU KOŽE. Povrchová úprava - hladký brúsený povrch, hnedá mramorovaná prírodná.

Priestor na doklady a platobné karty je oddelený uzatváraním na patent.

Priestor na mince - veľké puzdro na mince s uzatváraním na patent.

Vnútorné členenie: priehradky pre platobné karty (8), priestor pre doklady (5), priestor na bankovky (2), puzdro na mince 1 skrytá priehradka so zipsom

Materiál - kvalitná hovädzia koža, robustné prevedenie, odľahčená koža

Vnútro - koža a textilná podšívka. Kovové časti - kov masívneho vzhľadu, úprava s patinou zlato-šedá.

ROZMERY: š.12 cm x v.10 cm x hr.3 cm

1zákazník odporúča produkt