Euro peňaženka unisex PORT€URO čierna

Určenie
unisex

• dobrá kvalita, dobrá životnosť
    • svetlé farebné prevedenia sa špinia

Euro peňaženku používam od prechodu meny na Euro. Som veľmi spokojná, mám vždy prehľad koľko akých mincí v peňaženke mám. Takúto euro-peňaženku som mala ako prvú, pri dennom používaní mi vydržala dostatočne dlho v dobrom stave.

• Som spokojná.

• nízka cena

Konečne som našla obchod s euro peňaženkami a navyše za nízku cenu.

čierna
Určenie
unisex

Textilná Euro peňaženka so zapínaním na cvok. Veľmi praktický vejárový mincovník uzatvárateľný na zips, vhodný pre ľudí, ktorí majú radi mince oddelené pre lepšie zorientovanie sa. Peňaženka je z pevného hrubého textilného materiálu, ktorý zabezpečuje dostatočnú životnosť peňaženky .

Peňaženka disponuje veľkým množtvom priečinkov . Mincovnik je uzatvárateľný na zips a je rozdelený na osem dielov pričom každý je označený hodnotou mincií . Ďalšie oddelenie na papierové bankovky po celej dĺžke peňaženky v rozloženom stave , 3 priečinky na kreditne karty ,1x priečinok na doklady / viac dokladov / + otvorený priečinok mincovník alebo na rôzne doklady - bločky.

Rozmer uzatvorenej peňaženky umožňuje nosiť peňaženku aj v náprsnom vrecku kde je peňaženka dostatočne chránená pred zlodejmi.

Rozmery : 10,5cm x 11,5cm x 2cm

Peňaženka sa dodáva vo viacerích farebných prevedeniach, Vami požadovanú farbu zvoľte vo voliteľnom menu pred vložením do košíka.

Balenie obsahuje 1ks - Euro peňaženka UNISEX PORT€URO čierne peňaženky logo neobsahujú

Pri objednaní zlená , žltá , fialová 20ks vo voliteľnom menu cena za ks s DPH / 3 €.

• dobrá kvalita, dobrá životnosť
    • svetlé farebné prevedenia sa špinia

• Som spokojná.

• nízka cena

Konečne som našla obchod s euro peňaženkami a navyše za nízku cenu.

• , zakúpené v HYPERNAKUP

Odkedy sa na slovensku zaviedlo euro ,odvtedy používam takúto peňaženku. Mám pod kontrolou mince a nezaskočí ma otázka či mám centy na vyrovnanie platby.

Super. odporúčam :)